Gestionar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Audionova active.

Vezi toate job-urile Gestionar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Audionova
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.02.2023

    De 24 de ani, înțelegi, trăiești și iubești cu aparatele auditive Audionova.

    Aducem bucuria sunetelor înapoi în viața ta și suntem alături de tine cu soluții potrivite de reabilitare auditivă, acolo unde tratamentul medicamentos sau soluțiile chirurgicale au dat greș.

    Fie că îți este dor să te bucuri de sunetele naturii sau de râsetele nepoților, la Audionova te bucuri de aparate auditive personalizate, potrivite dorințelor tale, realizate cu ajutorul tehnologiei 3D.

    Pentru că auzul tău este responsabilitatea noastră, alegem tot ce este mai bun pentru tine. De aceea, folosim aparatură de diagnosticare a hipoacuziei de ultimă generație și suntem unicul distribuitor de aparate auditive ReSound în Romania.

    Cerinte

    Cunostinte de contabilitate primara
    Cunostinte de legislatie gestiune stocuri
    Cunostinte de operare PC (MS Office)

    Responsabilitati

    1. Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
    2. Opereaza in stoc miscarile de marfa
    3. Pastreaza documentele justificative legate de stocuri
    4. Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa
    5. Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei
    6. Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic
    7. Ofera informatii despre stocuri
    8. Respecta legislatia de gestiune a stocurilor
    9. Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
    10.Efectueaza operatiuni de intrare in stoc a marfii
    11.Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei
    12.Raporteaza lunar rezultatele activitatii de gestiune a stocului
    13.Asigura miscarea stocurilor
    14.Efectueaza transferurile de marfa din stocul central in substocuri si retur
    15.Pastreaza evidenta documentelor de transfer emise, cu semnaturile de predare/primire la zi
    16.Emite avize de expeditie pentru marfurile ce parasesc firma, in conditiile prevazute de lege
    17.Raporteaza superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii la magazie
    18.Verifica documentele la introducerea NIR-ului si semnaleaza eventualele neconcordante
    19.Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor
    20.Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor
    21.Urmareste ca marfa introdusa in stocul central sa fie sigilata
    22.Urmareste completarea de catre clienti a documentelor fiscale conform legislatiei

    Alte informatii

    APTITUDINI SI DEPRINDERI NECESARE:
    - Aptitudine generala de invatare
    - Aptitudini de comunicare
    - Aptitudini de calcul
    - Aptitudinea de a lucra cu documente
    - Respectarea instructiunilor orale si scrise
    CERINTE PENTRU EXERCITARE:
    - Inteligenta
    - Integritate fizica
    - Atentie concentrata si distributiva
    - Initiativa
    - Memorie vizuala
    - Spirit organizatoric
    - Capacitate de a lucra cu oamenii
    - Rezistenta mare la stres
    - Punctualitate
    - Fara antecedente penale

    CARACTERISTICI DE PERSONALITATE: usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor in mediul profesional, conformist, ordonat eficient, spirit practic, sociabilitate, tact, amabilitate.

    BENEFICII OFERITE
    -Salariu atractiv ;
    -Tichete de masa;
    -decontare transport.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (38)