SEF PUNCT DE LUCRU - constructii civile

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SOMET active.

Vezi toate job-urile SEF PUNCT DE LUCRU - constructii civile active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: SOMET
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.05.2021

    SOMET S.A. este o companie romanească cu traditie, ce activeaza in domeniul constructiilor din 1991, specializata in proiecte de metrou, dar cu experienta ampla si in constructiile rezidentiale si hoteliere.

    Obiectivul nostru este sa executam proiecte deosebite intr-un mod eficient si la un standard inalt de calitate cu ajutorul unei echipe unite si puternice.

    Cerinte

    CANDIDATUL IDEAL:
    • Absolvent al Facultății de Construcții Civile, Industriale și Agricole
    • Minim 5 ani experiență în domeniul construcțiilor
    • Experiență pe proiecte și gestionarea bugetelor
    • Cunoștințe bune de operare PC (Word, Excel) și programe de proiectare (Autocad)
    • Cunostințe avansate de limbă engleză
    • Cunostințe ale legislației în domeniul construcțiilor
    • Permis conducere categoria B
    • Bun organizator și coordonator, responsabil, serios și proactiv
    • Bun negociator, cu spirit de echipă și bune abilităţi de comunicare

    Responsabilitati

    RESPONSABILITATI PRINCIPALE:
    • Verificarea planului construcţiei şi viabilitatea proiectului
    • Determinarea procedurilor de construcţie în concordanţă cu proiectul lucrării şi cu materialele folosite
    • Raportarea către şeful ierarhic superior a stadiului realizării lucrarii
    • Supervizarea, indrumarea si coordonarea forţei de muncă proprii, precum şi a subcontractorilor
    • Sesizarea catre seful direct a neconcordantelor dintre documentatie si situatia din teren
    • Prevenirea sustragerii de materiale si a altor bunuri de la punctul de lucru
    • Verificarea pontajelor pentru personalul din subordine
    • Raspunde de consumurile de materiale, utilaje, forta de munca si transporturi
    • Răspunde de executarea conform graficelor a proiectului de construcţii, asigurand calitatea lucrarilor.

    Alte informatii

    OFERTA NOASTRA:
    • salariu motivant, tichete de masă și tichete cadou oferite cu diferite ocazii
    asigurare medicală privată
    • rasplatim eficienta si implicarea prin bonusuri de performanta
    • perspective de dezvoltare intr-un mediu de lucru sigur si posibilitatea de a te implica in proiecte deosebite
    • traininguri/cursuri adaptate nevoilor tale
    • alte beneficii: programe de teambuilding

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (99)