Tehnician analist calitate - P&G Urlati

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile P&G active.

Vezi toate job-urile Tehnician analist calitate - P&G Urlati active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: P&G
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Alt oras
  • Actualizat la: 27.12.2020

    What do you call it when 3 billion people use your products in a single day? We call it just a normal day!

    We see big potential in life’s little moments. Brushing teeth. Washing hair. Showering. Shaving. Caring for the baby. Cleaning the house. Doing the dishes, and the laundry. We make the products that help make these moments a little easier.

    Procter & Gamble is a global company. We are the largest company in the world in the Fast Moving Consumer Goods (FMCG) industry. We manufacture over 60 brands (such as Gillette, Pampers, Ariel, Pantene, Old Spice, Blend-a-Med, Bonux, Head&Shoulders, Always, Fairy) to nearly 5 billion customers, competing in 160 marketplaces. More than 130 000 employees in more than 80 countries worldwide work every day to provide products of superior quality and value to the world's consumers.

    Cerinte

    Candidatul ideal trebuie sa aiba:
    • Abilitatea de a lucra in echipa si de a aprecia parerile celor din jur;
    • Studii medii – Studiile in domeniul calitatii reprezinta un avantaj;
    • Atitudine pozitiva;
    • Capacitate de lucru in echipa;
    • Disponibilitate de lucru in 3 schimburi;
    • Cunostinte de operare a calculatorului;
    • Cunoasterea limbii engleze la nivel minim sau conversational;
    • Sa fie o persoana orientata catre progres;
    • Abilitati de a gestiona eficient sarcinile;
    • Experienta de munca in domeniul calitatii reprezinta un avantaj.

    Responsabilitati

    Lucrand ca tehnician analist calitate in fabrica Procter & Gamble din Urlati vei avea ca responsabilitati principale:
    • Testarea materiilor prime si efectuarea testelor de calitate;
    • Testarea calitatii produsului finit;
    • Identificarea microorganismelor si calibrarea rezultatelor cu baremele interne;
    • Testarea echipamentelor si asigurarea raportarii la timp a eventualelor deviatii de calitate;
    • Propunerea solutiilor de corectie a eventualelor deviatii;
    • Mentinerea in functiune a sistemelor de calitate pe care le opereaza;
    • Indeplinirea obiectivelor de performanta si mentinerea unui nivel crescut de calitate asteptat de catre consumatorii P&G.

    Alte informatii

    Beneficii oferite:
    Posibilitatea de a activa intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic;
    Posibilitate pentru dezvoltarea carierei intr-o companie solida;
    Posibilitati de promovare in cadrul companiei;
    Posibilitatea de a participa la traininguri atat in tara, cat si in afara acesteia in vederea obtinerii calificarilor specifice utilizarii echipamentelor de lucru;
    Salariu motivant, al 13-lea salariu si prima pentru o vacanta fara griji;
    Asigurare medicala privata;
    Decontarea cheltuielilor stomatologice si serviciilor sportive;
    Asigurare transport gratuit din Ploiesti, Bucuresti, Ceptura si localitatiile invecinate;
    Tichete de masa.

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Ghimbav,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (336)