Coordonator lucrari santiere- instalatii mecanice

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Humangest Group active.

Vezi toate job-urile Coordonator lucrari santiere- instalatii mecanice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.04.2021

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, o companie specializata in proiectarea si executia de instalatii termice-sanitare, cu un portofoliu bogat de proiecte de referinte, suntem in cautarea unui Coordonator lucrari santiere.

    Studii tehnice de specialitate (Facultatea de Instalatii)
    Experienta in domeniul instalatiilor sanitare, HVAC
    Cunostinte AutoCAD
    Permis categoria B
    Bune abilitati tehnice, analitice si organizatorice

    Responsabilitati

    Supravegherea lucrarilor de instalatii HVAC, sanitare, stingere incendiu in santiere, executate de personalul propriu si/sau de subcontractori
    Pastrarea legaturii cu reprezentantii beneficiarului in santiere
    Raspunde de calitatea executiei si de implementarea corecta a proiectului
    Raspunde de productivitatea oamenilor si de respectarea graficului de executie
    Intocmirea situatiilor de lucrari si oferirea de informatii reale, legate de stadiul fizic al lucrarilor
    Intocmirea Cartii tehnice a constructiei impreuna cu Responsabilul Tehnic cu Executia si Dirigintele de Santier

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Strainatate,

    Aplica fara CV
    6000 - 9000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (60)