Team Leader / Sef de echipa

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile P&G active.

Vezi toate job-urile Team Leader / Sef de echipa active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: P&G
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Alt oras
  • Actualizat la: 11.12.2020

    What do you call it when 3 billion people use your products in a single day? We call it just a normal day!

    We see big potential in life’s little moments. Brushing teeth. Washing hair. Showering. Shaving. Caring for the baby. Cleaning the house. Doing the dishes, and the laundry. We make the products that help make these moments a little easier.

    Procter & Gamble is a global company. We are the largest company in the world in the Fast Moving Consumer Goods (FMCG) industry. We manufacture over 60 brands (such as Gillette, Pampers, Ariel, Pantene, Old Spice, Blend-a-Med, Bonux, Head&Shoulders, Always, Fairy) to nearly 5 billion customers, competing in 160 marketplaces. More than 130 000 employees in more than 80 countries worldwide work every day to provide products of superior quality and value to the world's consumers.

    Cerinte

    Candidatul ideal trebuie sa aiba:

    - Abilitatea de a lucra in echipa si de a aprecia parerile celor din jur;
    - Studii medii;
    - Cunostinte de operare a calculatorului;
    - Cunoasterea limbii engleze la nivel minim sau conversational;
    - Abilitati de comunicare, capacitate de a lucra in echipa, capacitate de planificare si organizare a resurselor, capacitate de luare a deciziilor;
    - Gandire rationala si logica, de tip argumentativ;
    - Persoana orientata catre progres;
    - Abilitati de a gestiona eficient sarcinile;
    - Spirit de echipa, seriozitate, abilitati de comunicare si asumarea responsabilitatilor, experienta in coordonarea unei echipe, obtinere de rezultate;
    - Sa fie o persoana metodica, riguroasa, capabila sa inteleaga un proces la nivel de flux de productie.

    Responsabilitati

    In ce consta munca de Sef de echipa la P&G Urlati?

    Lucrand ca sef de echipa in fabrica Procter & Gamble din Urlati vei avea urmatoarele responsabilitati principale:

    - Aplicarea standardelor de calitate in aria ta de responsabilitate;
    - Crearea, gestionarea si actualizarea documentatiei de productie (plan de lucru, programe specifice, instructiuni de lucru, echipamente necesare etc);
    - Urmarirea si controlul planului de productie;
    - Intretinerea si imbunatatirea procesului de productie;
    - Intocmirea rapoartelor de productie;
    - Urmarirea aplicarii pe teren a actiunilor propuse si comunicarea cu persoanele implicate;
    - Crearea si implementarea tuturor proceselor necesare desfasurarii activitatii de productie, elaborarea metodelor si instructiunilor de lucru, in conformitate cu sistemul de calitate al companiei;
    - Responsabil de curatenia si aranjarea locului de munca si a spatiilor aferente;
    - Responsabil de conducerea echipei de productie la nivel de schimb;
    - Participarea la validarea si revalidarea interna a proceselor de fabricatie;
    - Implementarea in fabricatie a unor procese noi conform documentatiei tehnice;
    - Responsabil de instruirea permanenta a personalului din cadrul echipei.

    Alte informatii

    Beneficii oferite:

    - Posibilitatea de a activa intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic;
    - Posibilitate pentru dezvoltarea carierei intr-o companie solida;
    - Posibilitati de promovare in cadrul companiei;
    - Posibilitatea de a participa la traininguri atat in tara, cat si in afara acesteia in vederea obtinerii calificarilor specifice utilizarii echipamentelor de lucru;
    - Salariu motivant, al 13-lea salariu si prima pentru o vacanta fara griji;
    - Asigurare medicala privata;
    - Decontarea cheltuielilor stomatologice si serviciilor sportive;
    - Asigurare transport gratuit din Ploiesti, Bucuresti, Ceptura si localitatiile invecinate;
    - Tichete de masa.

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Ghimbav,

    Vezi job-uri similare (336)