EXPERT ACHIZITII

Angajator: Apa Nova Bucuresti
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.11.2020

    Apa Nova Bucureşti (societate ce face parte din Grupul Veolia) are principal obiect de activitate gestiunea serviciilor de alimentare cu apă și de canalizare pe teritoriul Municipiului Bucureşti, fiind concesionarul serviciilor publice de alimentare cu apă şi de canalizare din Municipiul Bucureşti, pe o perioadă de 25 de ani, începând cu anul 2000.

    Cerinte

    Studii: superioare /profil economic
    Limba engleza - nivel avansat
    Limba franceza - nivel intermediar
    Abilități soft: etică, responsabilitate, atenție la detalii, negociere, comunicare
    Competente operare date PC

    Responsabilitati

    Organizează proceduri de achizitie pentru produse, servicii sau lucrări în conformitate cu procedurile organizației și a legislației în vigoare în vederea asigurării cadrului contractual.
    Defineste sau modifica după caz clauze contractuale
    Întocmește document justificativ privind selecția furnizorului
    Întocmește raport de evaluare al ofertelor
    Completează documentația de achiziție
    Evaluează candidatura și oferta, solicita după caz clarificări și întocmește documente aferente procedurii
    Avizează documente aferente procedurii de achiziție
    Încheie contract/ acord-cadru/act adițional elaborat în sistem
    Introduce contract/ acord-cadru/act adițional/cotație in sistem