Operator Depozit

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.11.2020

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group recruteaza candidati pentru rolul de Operator Depozit pentru clientul sau, unul dintre cele mai mari magazine online de parfumuri și cosmetice din Centrul Europei.

    Locatie: Dragomiresti Deal (transport asigurat)

    Cerinte:
    - Capacitate de invatare rapida;
    - Experienta de lucru cu scannerul si PC-ul;
    - Experienta in depozit reprezinta un avantaj;
    - Persoana dinamica, activa, responsabila si cu spirit de echipa;
    - Disponibilitate pentru lucrul in ture.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - Primirea, ridicarea, ambalarea si expedierea comenzilor la timp.
    - Realizarea activitatii cu cu tehnologie modernă, ceea ce va ușura și eficientiza mult munca.
    - Utilizarea PC-ului și a unui cititor de coduri de bare - scanner.

    Beneficii:

    - Salariu NET 2100 lei;
    - Bonus lunar de prezenta si de calitate care poate ajunge pana la 300 lei NET/lunar;
    - Tichete de masă in valoare de 15 lei /zi lucrată;
    - Spor de weekend 15%;
    - Sarbatori legale platite;
    - Transport gratuit asigurat de angajator;
    - Program de lucru: L-D (1 weekend liber pe luna, cu 2 zile libere pe saptamana) –2 ture: 5.45 – 14.00 / 14.00 – 22.15 (30 min pauza);
    - Oportunități de lucru într-o companie în continuă dezvoltare.