Medic Veterinar

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Medias
  • Mioveni
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 03.12.2020

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate in domeniul veterinar sau farmaceutic;
    Aptitudini de organizare, bune abilitati de comunicare si vanzare;
    Receptiv, cooperant, deschis dialogului, calm, cu un bun potential energetic si control comportamental;
    Persoana perseverenta, orientata spre solutii si rezultate;
    Cunostinte de operare PC (Word, Excel, Outlook).

    Responsabilitati

    Vanzarea produselor farmaceutice/ accesorii / hrana;
    Eliberarea produselor farmaceutice, conform legislatiei in vigoare;
    Implicarea directa in aprovizionarea si gestionarea produselor din stocul farmaciei;
    Promovarea portofoliului de produse clientilor farmaciei;
    Stabilirea si mentinerea unei bune relatii cu toti clientii farmaciei.

    Alte informatii

    Se Ofera:

    Dezvoltare profesionala;
    Instruire constanta;
    Salariu fix;
    Comisioane din vanzari;
    Tichete de masa.