Senior Developer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GETICA 95 COM active.

Vezi toate job-urile Senior Developer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: GETICA 95 COM
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.01.2021

    In piata de energie electrica, GETICA 95 COM activeaza inca din anul 2010 cand a si obtinut licenta de furnizare, iar pe piata gazelor naturale este prezenta din 2012, fiind licentiata si in acest domeniu.

    In momentul actual GETICA 95 COM este pe locul 1 intre furnizorii de energie electrica pe piata concurentiala din Romania.

    Cerinte

    Cunostinte in:
    - C# (avansat)
    - JavaScript (avansat)
    - .NET Core
    - React JS
    - web design
    - html / CSS
    - MySql

    Responsabilitati

    Responsabilitati de baza:
    - mentenanta program de facturare
    - dezvoltarea ulterioara a programului

    Momentan programul nostru de facturare este in punctul de testare. Cautam o persoana care sa se asigure ca programul functioneaza optim; sa rezolve bug-uri in cazul in care acestea vor aparea; sa ofere mentenata programului si sa dezvolte mai multe functii in program in caz ca este nevoie.
    Salariul se negociaza in functie de cunostintele candidatului.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (254)