Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Life Dental Spa active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Life Dental Spa
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.05.2021

    Life Dental Spa este o clinica dentara ultramoderna, specializata in tehnologie laser de ultima generatie, cu medici pregatiti in universitati de prestigiu din Europa si SUA.
    Tehnologia laser trateaza eficient cariile dentare, gingivita, parodontoza si multe alte afectiuni orale. Clinica noastra ofera toata gama de servicii stomatologice, intre care se numara si:
     Tratamentul cariilor cu laser dentar
     Tratamentul parodontozei cu laser dentar
     Tratamentul gingivitei cu laser dentar
     Implanturi dentare asistate laser
     Chirurgie dentara asistata laser
     Albire dentara laser
     Coroane si fatete dentare estetice, realizate prin frezare computerizata
     Implanturi si dinti ficsi in aceeasi zi
     Stomatologie biologica

    Life Dental Spa este prima clinica stomatologica din Romania care functioneaza dupa principiile stomatologiei biologice. Acestea includ minim invazivitate, manopere cat mai conservative, realizate cu materiale cat mai biocompatibile.

    Cerinte

    Studii superioare de specialitate Finante/Contabilitate;
    Experienta de minim 5 ani in domeniu;
    Cunostinte solide operare PC (Word, Excel si program de contabilitate, preferabil Saga );
    Capacitate de munca sub presiune, spirit de initiativa si capacitatea de a-si asuma raspunderea pentru activitatea proprie;
    Cunostinte solide in ceea ce priveste legislatia in vigoare in domeniul financiar-contabil;
    Persoana onesta, organizata, atenta la detalii, analitica si cu un dezvoltat spirit de echipa;

    Responsabilitati

    Evidenta contabila (registre si jurnale)
    Operarea zilnica a facturilor, a incasarilor
    Verificarea zilnica a soldurilor din banca, casa si avansuri din trezorerie;
    Incadrarea corecta a documentelor contabilizate pe venituri si cheltuieli;
    Efectuarea notelor contabile (salarii,amortizari, leasing,inchidere luna)
    Intocmirea balantei lunare, evidenta clientilor, furnizorilor si a stocurilor.
    Intocmirea bilantului si a declaratiilor lunare / anuale.
    Reglarea fisei sintetice.
    Intocmirea rapoarte si analize financiare
    Intocmire raporate statistice
    Servicii de modificare la Registrul Comertului
    Depunere documente la autoritati pentru eliberarea autorizatiilor ( ONRC, DSP etc)
    Asigura suport administrativ ( intocmire documente, relatia cu autoritati etc)

    Alte informatii

    Ce oferim:

    - mediu de lucru dinamic, tanar, placut
    - venituri motivante corelate cu performanta si rezultatele.
    - asigurare medicala din a patra luna

    Aplica fara CV
    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    1000 - 1500 EUR NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (75)