Sales Representative

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Sales Representative active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 23.11.2020

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Alatura-te unei companii de top din România in domeniul hârtiei şi cartoanelor!

    Vei lucra intr-un mediu de lucru care te va ajuta sa iti cresti abilitatile profesionale si personale si unde vei putea contribui la dezvoltarea inovatiilor din domeniu.

    Trebuie sa dovedesti initiativa, flexibilitate si abilitati bune de comunicare.
    Experienta in vanzari in domeniul hartiei reprezinta un real avantaj, insa cunostintele de utilizare SAP si permisul de conducere categoria B sunt necesare.

    Responsabilitati

    Responsabiltatile tale principale vor fi:
    • Preluarea şi crearea de comenzi;
    • Promovarea şi vânzarea proactivă a produselor companiei;
    • Trimiterea către clienţi a confirmărilor de comenzi;
    • Discutarea şi negocierea modificărilor ce trebuie aduse comenzilor;
    • Informarea clienţilor despre status-ului comenzilor şi a eventualelor abateri de la termenele iniţiale de livrare;
    • Colaborarea cu alte departamente în vederea soluţionării adecvate a problemelor apărute;
    • Realizarea de rapoarte privind activitatea desfaşurată.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu NET convenabil si acces la comisioane avantajoase;
    • Tichete de masa;
    • Asigurare medicala.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Timisoara,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (8)