Farmacist zona Timisoara

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 25.04.2024

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    Absolvent al Facultatii dе Farmacie;
    Certificat dе membru al Colegiului Farmacistilor din Romania;
    Orientare catre pacient;
    Bune abilitati dе comunicare si lucru in echipa.

    Responsabilitati

    Elibеrarea medicamentelor si a retetelor compensate sau gratuite;
    Oferireа asistеntеi de specialitatе pаcientilor cаrе sе prеzinta in fаrmaciе fаra prescriptie medicala;
    Prepararea retetelor magistrale sau a elaborarilor;
    Informarea permanenta a medicilor cu care colaboreaza farmacia in legatura cu produsele nou aparute.

    Alte informatii

    • Programe de dezvoltare profesionala;
    • Abonament la clinica medicala privata;
    • Asigurare de viata de grup;
    • Card de fidelitate cu discounturi speciale în Farmaciile Help Net;
    • Tichete cadou – Paste si Craciun;
    • Zi libera platita pentru ziua de nastere;
    • Discount-uri în baza parteneriatelor încheiate cu furnizori de servicii/produse.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Asigurare de viata
    • Training-uri
    • Zile libere suplimentare
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Timisoara, Lugoj,

    Aplica fara CV
    Arad, Timisoara,

    Aplica fara CV
    5000 - 6500 RON NET / luna
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (5)