Inginer electric

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CESIRO active.

Vezi toate job-urile Inginer electric active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: CESIRO
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Sighisoara
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 09.05.2021

    CESIRO S.A. Sighisoara este unul dintre cei mai mari producatori din Europa de articole din faianta pentru menaj.

    Cerinte

    - Studii superioare de specialitate (profil electric);
    - Capacitate de decizie si initiativa in actiuni;
    - Cunostinte foarte bune de Microsoft Office;
    - Rezistenta la stres;
    - Cunostinte de limba engleza- nivel mediu;

    Responsabilitati

    - Organizeaza, coordoneaza si controleaza lucrarile in executie;
    - Planifica si verifica activitatea personalului din subordine;
    - Participa la punerea in functiune a instalatiilor executate;
    - Participa la diagnosticarea cauzelor avariilor sau a functionarii deficitare a instalatiilor;
    - Este responsabil de realizarea si rezultatul lucrarii;
    - Se ocupa de partea administrativa a santierului;
    - Planifica interventiile si anticipeaza necesitatile de resurse umane pentru revizii;

    - Salariul este negociabil în funcție de cunoștințe și experiență;
    - Mediu de lucru competitiv;

    Cluj Napoca,

    Timisoara,

    Ghimbav,

    Vezi job-uri similare (779)