Responsabil Logistică - Geocycle Aleșd

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Grupul Holcim Romania active.

Vezi toate job-urile Responsabil Logistică - Geocycle Aleșd active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Import-Export active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: Grupul Holcim Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Import-Export
  • Transporturi
  • Tip job: temporar
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 18.11.2020
    Remote work: On-site

    Echipă: Vânzări & Marketing

    Manager direct: Manager Vânzări & Marketing

    Oraș: Aleșd

    Tip contract: perioadă determinată (2 ani)

    Responsabilități principale:

    • Coordonează activitatea logistică, optimizează livrările pentru a utiliza eficient flota proprie si subcontractata.
    • Menține evidența documentelor specifice activității de logistică, realizează rapoartele periodice.
    • Menține relația cu clienții și gestionează solicitările acestora în legătură cu activitatea de logistică.
    • Monitorizează și propune măsuri pentru optimizarea costurilor de transport.
    • Gestionează relația cu furnizorii de servicii de transport, asigură conformarea personalului subcontractat cu politicile SSM, legislația în vigoare și standardele companiei.
    Ce oferim:
    • Pachet salarial motivant.
    • Abonament clinica medicală privată.
    • Prima de performanță.
    • Pachet flexibil de beneficii.
    • Asigurare de viață.
    • Mediu de lucru în care sănătatea și siguranța ta sunt pe primul loc.
    Candidatul pe care îl căutăm va avea:
    • Studii superioare în domeniul tehnic.
    • Experiența anterioară în domeniul logistic este un avantaj.
    • Motivație pentru învățare și dezvoltare continuă.
    • Spirit de echipă şi inițiativă.
    • Excelente abilități de comunicare  și relaționare.
    • Orientare către soluții și rezultate.
    • Cunoştinţe operare PC (MS Office).
    • Permis de conducere categoria B.
    Află mai multe despre noi pe holcim.ro si geocycle.com.

    Aplica fara CV
    Oradea,

    Aplica fara CV
    Oradea,