Operator introducere, validare si prelucrare date

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Customer support - Client service
  • Educatie - Training
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.10.2020

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group este în căutarea unui Operator introducere, validare si prelucrare date pentru clientul sau, o companie la nivel global ce ofera solutii de depozitare si arhivare documente.

    Punct de lucru: Dragomiresti Vale, A1 Business Park – km 13 (transport asigurat)

    Cerinte:

    Studii medii ;
    Cunostinte bune PC;
    Persoana atenta la detalii;
    Bune abilitati numerice;
    Persoana organizata, motivata, concentrata pe rezultate.

    Responsabilitati

    - Introducerea si validarea datelor in sistemul informatic conform instructiunilor;
    - Verificarea corectitudinii intruducerii datelor;
    - Organizarea in mod eficient a contractelor si plasarea acestora in cutia corespunzatoare.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial atractiv;
    - Tichete de masă in valoare de 15 Ron/zi lucratoare;
    - Program de lucru office: L – V, 07:30 – 16:00;
    - Decontare transport in valoare de maxim 105 lei/luna;
    - Transport asigurat din zona metrou Pacii pana la depozit;
    - Bonus trimestrial 300 lei/net.