Receptioner marfa - Centru Logistic Stefanestii de Jos

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Mega Image active.

Vezi toate job-urile Receptioner marfa - Centru Logistic Stefanestii de Jos active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Mega Image
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 15.12.2020

    De 25 de ani, in Mega Image, povestile de succes se scriu pe perioade lungi de timp. Acestea sunt scrise de oameni pentru care pasiunea pentru excelenta, loialitatea si dorinta de a reusi indiferent de situatii, schimbari sau provocari reprezinta un mod de a trai si de a se dezvolta continuu.

    Uite care vor fi responsabilitatile tale:

    • Receptia produselor folosind scanner-ul in concordanta cu comanda din sistem;
    • Verificarea certificatului de calitate al produselor alimentare;
    • Verificarea datelor de expirare ale produselor care  trebuie sa se incadreze in limitele stabilite de companie;
    • Inspectarea produselor primite, integritatea ambalajelor si a sigiliului.
    Nu vei face asta singur, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni.

    Ne dorim ca tu sa vii cu:
    • Experienta anterioara (retail, domeniul alimentar);
    • Responsabilitate si seriozitate;
    • Capacitatea de a face faţă unui ritm alert de lucru;
    • Seriozitate si implicare;
    • Abilitatea de a lucra in echipa.
    Ar fi ideal daca ai:
    • Experienta anterioara in domeniul logistic.
    Asa ca, pune-ti pe lista avantajele de a fi #mega:
    • Pachet variat de compensatii si beneficii;
    • Card de tichete de masa;
    • Masa si transport tur-retur asigurate zilnic;
    • Bonus lunar prin care iti rasplatim performanta;
    • Card de reduceri dedicat achizitionarii produselor Marca Proprie Mega Image;
    • Suport financiar pentru evenimente speciale din viata ta;
    • Evenimente interne prin care recunoastem meritele colegilor nostri;
    • Oportunitati de crestere in cariera si mobilitate interna.

    Ilfov,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    Vezi job-uri similare (18)