Lucrator Comercial

Angajator: Mega Image
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 29.10.2020

    De 25 de ani, in Mega Image, povestile de succes se scriu pe perioade lungi de timp. Acestea sunt scrise de oameni pentru care pasiunea pentru excelenta, loialitatea si dorinta de a reusi indiferent de situatii, schimbari sau provocari reprezinta un mod de a trai si de a se dezvolta continuu.

    Uite care vor fi responsabilitatile tale:

    • Aprovizionarea raioanelor cu produse;
    • Inlocuirea etichetelor de pret ori de cate ori este necesar, afisandu-le ordonat si cat mai vizibil;
    • Verificarea produselor astfel incat acstea sa nu fie deteriorate.
    Nu vei face asta singur, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni.

    Ne dorim ca tu sa vii cu:
    • Orientare spre client;
    • Orientare spre rezultate;
    • Capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor;
    • Studii medii.
    Ar fi ideal daca ai:
    • Experienta anterioara in comert.
    Asa ca, pune-ti pe lista avantajele de a fi #mega:
    • Pachet atractiv de compensatii si beneficii;
    • Card de tichete de masa;
    • Bonusuri lunare prin care iti rasplatim performanta si devotamentul;
    • Card de reduceri dedicat achizitionarii produselor Marca Proprie Mega Image;
    • Suport financiar pentru evenimente speciale din viata ta;
    • Evenimente interne prin care recunoastem meritele colegilor nostri;
    • Oportunitati de crestere in cariera si mobilitate interna.