Analist IT - aplicatii HR

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Mega Image active.

Vezi toate job-urile Analist IT - aplicatii HR active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Mega Image
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.12.2020

    De 25 de ani, in Mega Image, povestile de succes se scriu pe perioade lungi de timp. Acestea sunt scrise de oameni pentru care pasiunea pentru excelenta, loialitatea si dorinta de a reusi indiferent de situatii, schimbari sau provocari reprezinta un mod de a trai si de a se dezvolta continuu.

    Uite care vor fi responsabilitatile tale:

    • Participarea la implementarea proiectelor care necesita componente IT: aplicatii, module, sisteme informatice;
    • Discutarea, intelegerea si centralizarea cerintelor de business de la utilizatori;
    • Analizarea cerintelor tehnice, documentarea si initierea discutiilor cu partenerii externi;
    • Propunerea solutiilor de business si intocmirea specificatiilor tehnice, in acord cu cerintele proiectelor;
    • Asigurarea suportului in timpul proiectului, dar si dupa implementarea acestuia (testare aplicatii, training pentru utilizatori);
    • Oferirea de suport L2 pentru aplicatiile si sistemele aflate in aria de gestiune;
    • Identificarea si propunerea modalitatilor de optimizare a proceselor si a solutiilor tehnice, in colaborare cu partenerii externi si cu echipele IT din grupul Ahold Delhaize;
    • Sustinerea sesiunilor de training pentru utilizatorii finali.
    Nu vei face asta singur, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni.

    Ne dorim ca tu sa vii cu:
    • Studii superioare finalizate (preferabil profil IT sau Tehnic);
    • Experienta in implementarea de proiecte (minimum 3 ani);
    • Lucru cu baze de date SQL;
    • Bune abilitati de analiza, sinteza si documentare;
    • Bune cunostinte de Office (in special Excel si Power Point);
    • Nivel mediu de utilizare a limbii engleze;
    • Abilitati de comunicare, relationare, organizare si integrare;
    • Managementul timpului si al prioritatilor.
    Ar fi ideal daca ai:
    • Experienta cu sisteme ERP (SAP, Artemis) si/ sau cu sisteme de HR (Charisma, Success Factors, SAP HR).
    Asa ca, pune-ti pe lista avantajele de a fi #mega:
    • Pachet variat de compensatii si beneficii;
    • Card de tichete de masa;
    • Bonus anual prin care iti rasplatim performanta si devotamentul;
    • Card de reduceri dedicat achizitionarii produselor Marca Proprie Mega Image;
    • Evenimente interne prin care recunoastem meritele colegilor nostri;
    • Suport financiar pentru evenimente speciale din viata ta;
    • Reduceri dedicate iubitorilor de lectura, pasionatilor de shopping si celor care isi doresc sa se mentina “in forma”;
    • Posibilitatea de crestere in cariera si mobilitate interna.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (7)