Consultant clienti limba italiana - TELEMUNCA 20 h/saptamana

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 26.10.2020

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine:

    Bune abilitati de comunicare;
    Cunostinte avansate de limba italiana (scris, citit si vorbit);
    Cunostinte operare PC (pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre);
    Disponibilitate pentru a lucra 20 ore/saptamana: luni - duminica, in intervalul 20:00 - 24:00;
    Disponibilitatea de a lucra in week-end;
    Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj.

    Responsabilitati

    Vei raspunde solicitarilor primite si vei oferi suport prin chat/e-mail/telefon;
    Vei nota si vei actualiza in aplicatiile interne informatiile obtinute;
    Vei ajuta la implementarea celor mai bune practici de lucru si la dezvoltarea activitatii.

    Pentru a putea sa iti desfasori activitatea este necesar:

    Sa ai acces la o camera linistita;
    Sa detii calculator/laptop si casti;
    Sa ai o conexiune stabila la internet.

    Alte informatii

    Oferta noastra:

    Pachet salarial motivant ( cuprinde bonusuri atractive si tichete de masa);
    Program de 4 h /zi, luni - duminica, in intervalul 20:00 - 24:00;
    Posibilitatea de a lucra de acasa;
    Training-uri de start-up platite si training-uri periodice de dezvoltare profesionala;
    Echipa pozitiva, feedback continuu si suport din partea colegilor.