Coordonator Operatiuni

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GABTEO HR active.

Vezi toate job-urile Coordonator Operatiuni active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: GABTEO HR
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.11.2020

    GABTEO HR – Companie de Consultanta, Executive Search, Head-Hunting si Recrutare de Personal.

    Cerinte

    Intelegere tehnica, la nivel conceptual, in domeniul IT;
    Minima experienta de lucru in echipe formate din membrii cu background in IT;
    User friendly cu tool-uri Google, platforme online, MS Excel;
    Pasiune pentru tehnologie si interes pentru proiectele actuale de transformare digitala;
    Up to date cu privire la tendintele actuale in sfera digitala;
    Genul de persoana care se simte bine lucrand in echipa, cu un stil alert si eficient de lucru, orientate catre interactiune cu oamenii, digital sau fata in fata;
    Abilitati de project management;
    Excelente abilitati de organizare, planificare si comunicare;
    Gandire logica, metodica;
    Respectarea termenelor limita;
    Proactivitate si orientare catre calitate;
    Rabdare si diplomatie.

    Responsabilitati

    Sincronizarea activitatilor echipelor de marketing, suport, training si dezvoltare (mentori), engagement si IT;
    Supervizarea tuturor operatiunilor;
    Monitorizare si controlul calitatii proiectului;
    Dezvoltarea, redactarea si implementarea procedurilor operationale;
    Aplicarea metodologiilor MEC in ceea ce priveste formarea acreditata;
    Mentinerea coordonarii cu partenerul de acreditare.

    Alte informatii

    Bucuresti / Remote

    Aplica fara CV
    4500 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,