OPTOMETRIST - Timisoara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Optiplaza active.

Vezi toate job-urile OPTOMETRIST - Timisoara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Optiplaza
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 05.01.2021
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    -Experienta optica medicala reprezinta un avantaj;
    - Studiile de specialitate si experienta in domeniu - in cazul Optometristilor;
    - Abilitati de comunicare;
    - Spirit de echipa;
    - Ambitie;
    - Dinamism, flexibilitate, adaptabilitate;
    - Cunostiinte PC;
    - Dorinta de a invata.

    Responsabilitati

    - Consilierea clientilor;
    - Gestionarea comenzilor clientilor;
    - Buna organizare a magazinului;
    - Respectarea procedurilor interne;
    - Consultatii optometrice - determinare dioptrii (pentru optometristi)

    SE OFERA PACHET SALARIAL MOTIVANT, MEDIU DE LUCRU DEOSEBIT, PROGRAM DE LUCRU FLEXIBIL, POSIBILITATI REALE DE PROMOVARE IN CADRUL COMPANIEI.

    “Datele personale puse la dispozitie de dvs. pentru a candida la aceasta pozitie vor fi prelucrate de Optiplaza in scopul identificarii candidatilor potriviti pentru postul Consultant vanzari/Optometrist. Datele nu vor fi comunicate tertilor si vor fi utilizate exclusiv pentru scopul mentionat, in conditii de securitate si confidentialitate. Datele vor fi sterse /distruse, in conditii de siguranta, dupa 6 luni de la finalizarea procesului de recrutare."

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Iasi, Oradea, Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (22)