RECEPTIONER

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Morgan Sol active.

Vezi toate job-urile RECEPTIONER active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • Altele
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.01.2021

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    Ce persoana cautam?

    Esti candidatul ideal daca ai:
    - Absolvit studiile universitare sau esti in an terminal, de preferat relatii publice, marketing.
    - Cunostinte foarte bune de utilizare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
    - Capacitate de organizare a timpului si a sarcinilor;
    - Persoană atentă la detalii, dornică să înveţe lucruri noi şi cu foarte bune abilităţi de comunicare;
    - Cunoştinţe de limba engleză – nivel mediu/avansat.

    Responsabilitati

    Ce trebuie sa faci?

    In postura de RECEPTIONER, vei desfasura urmatoarele activitati:
    - Gestionarea apelurilor telefonice;
    - Preluarea și gestionarea corespondentei;
    - Suport pentru toate departamentele companiei;
    - Gestionarea bazelor de date in excel ce contin informatii privind proprietati comerciale / de birouri;
    - Actualizarea in PowerPoint sau Word a prezentarilor de proprietati existente, crearea de noi prezentari si rapoarte de selectie.

    Ce poti castiga?

    Daca te vei alatura echipei, vei avea de castigat!
    - O colaborare de lunga durata cu un angajator de mai bine de 27 de ani pe piata de consultanta imobiliara;
    - Un birou cochet in cartierul cotroceni, foarte aproape de metrou;
    - Vei fi recompensat cu un salariu motivant si beneficii in stransa corelatie cu activitatea si implicarea aratata.

    In acest proiect reprezentam clientul nostru - ACTIV Property Services este una dintre principalele companii de consultanță imobiliară si servicii de tranzactionare din România pentru proprietari si chiriași de spatii comerciale, industriale si de birouri, deasemeni dezvoltatori și investitori internaționali și naționali.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,