Lacatus montator teava

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Imsat active.

Vezi toate job-urile Lacatus montator teava active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Imsat
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Strainatate
  • Actualizat la: 21.10.2020

    Recunoscut ca expert in sectoarele de activitate din Industrie, Energie, Infrastructura Cladirilor sau a Transporturilor, IMSAT Groupe SNEF proiecteaza, dezvolta si integreaza solutii multitehnice pentru cele mai complexe aplicatii.

    Identificarea nevoilor, oferirea celor mai bune solutii tehnice si indeplinirea, de fiecare data, a indicatorilor de performanta ceruti, stau la baza increderii pe care clientii ne-o acorda de aproape 60 de ani.

    Cerinte

    Studii cu profil tehnic
    Simt practic dezvoltat, persona dinamica.
    Disponibilitate de adaptare si aprofundare.
    Disponibilitate la munca polivalenta de montaj echipamente diverse
    Disponibilitate la mobilitate
    Constituie avantaj
    - experienta in proiecte similare
    - cunostinta de sudura TIG (141) sau electric (procedeu 111)
    - cunoastere limbi straine: engleza, franceza

    Experienta profesionala: minim 5 ani, in activitati cu profil similar.

    Responsabilitati

    Monteaza izometrii de teava prefabricate (polietilena, polibutena, pvc, cupru, otel/inox, pexal)
    Modifica izometrii la pozitie in functie de necesarul din teren.
    Prefabrica si monteaza suporti pentru retelele de teava realizate prin sudare sau cu prinderi filetate ;
    Lucreaza cu planuri de detaliu, izometrii, respectand standarde.
    Nu se admit abateri de la planuri si standarde

    Salariu atractiv, mediu de lucru profesionist, prime de Paste si Craciun, asigurare de risc si accidente. Pe santiere se asigura transport, cazare cu toate facilitatile asigurate si diurna.