Medical Representative - Iasi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prisum active.

Vezi toate job-urile Medical Representative - Iasi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Prisum
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 28.12.2020

    Fondata in 1994, compania Prisum® International este dedicata imbunatatirii sanatatii printr-o gama larga de produse si servicii. Importator si distribuitor al produselor Himalaya Drug Company (produse de uz uman si produse de uz veterinar) si Vitabiotics, Prisum este astazi unul dintre cei mai importanti jucatori de pe piata suplimentelor alimentare din Romania.

    Cerinte

    Daca esti pasionat de domeniul medical, ai studii si experienta in domeniu, si bune abilitati de comunicare, ne-am bucura sa te avem in echipa Prisum!

    Absolvent studii superioare (Medicina, Farmacie, Biologie, Chimie, Biochimie constituie un avantaj);
    Minim 2 ani experienta in domeniu;
    Abilitati de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
    Foarte bune abilitati de comunicare, promovare si negociere;
    Atitudine proactiva, orientat catre rezultate, clienti si identificare de noi solutii;
    Permis auto Cat. B fara incidente majore;
    Disponibilitatea de a calatori frecvent in teritoriu;
    Capacitatea de analiza si atinge constanta a obiectivele intr-un mediu competitiv;
    Orientare catre performanta, rezultate si gestionarea eficienta a timpului, cat si incadrarea in termenele agreate.

    Responsabilitati

    Promoveaza produselor si imaginea companiei catre medicii si farmacistii din zona alocata, in conformitate cu strategia companiei;
    Participa si organizeaza mese rotunde si prezentari catre farmacii si medicii;
    Participa la simpozioane si congrese;
    Intocmeste rapoarte privind activitatea de promovare;
    Culege informatii din teritoriu cu privire la competitori;
    Contribuie la crearea unei baze de date corecte, prin identificare de medici si farmacisti noi, sau nevizitaţi de catre companie.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Pachet salarial motivant, in conformitate cu studiile, experienta si abilitatile;
    Bonus de performanta;
    Abonament medical in cadrul unei retele private de sanatate;
    Concediu de odihna raportat la vechimea totala in munca;
    Training-uri de specialitate pentru dezvoltarea competențelor necesare postului;
    Mediu de lucru profesionist si competitiv, insa in acelasi timp prietenos, care te va ajuta sa te dezvolti si sa inveti continuu.

    Prin aplicarea la acest job esti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind Protectia Persoanelor Fizice in ceea ce priveste Prelucrarea Datelor cu Caracter Personal.
    Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.
    Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.
    In cazul in care experienta profesionala va fi considerată potrivita cu cerintele postului, va vom contacta in vederea stabilirii unui interviu.