Sales Support B2B

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Sales Support B2B active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.10.2020

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    • Minim 1-2 ani experienta in vanzari B2B (resurse umane sau alte servicii conexe);
    • Studii medii/superioare finalizate sau in curs de finalizare;
    • Profil de Hunter;
    • Persoana comunicativa, cu reale abilitati de vanzare si negociere, orientata catre rezultate si cu incredere in sine;
    • Disponibilitate pentru deplasari;
    • Permis de conducere categoria B – reprezinta avantaj.

    Responsabilitati

    • Gestionarea portofoliului de clienti si imbunatatirea acestuia;
    • Prospectarea pietei in vederea dezvoltarii unor noi colaborari;
    • Intocmirea ofertelor comerciale si negocierea contractelor;
    • Mentinerea legaturii cu clientii in vederea dezvoltarii unor parteneriate de lunga durata.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu NET convenabil si acces la comisioane avantajoase;
    • Tichete de masa;
    • Telefon, laptop de serviciu;
    • Echipa tanara, dinamica si implicata;
    • Oportunitate reala de cariera profesionala in domeniul Resurselor Umane.

    Program – Part time ( 4 – 6 ore)