Electrician intretinere si reparatii

Vezi toate job-urile ADIENT AUTOMOTIVE ROMANIA - sucursala Ploiesti active.

Vezi toate job-urile Electrician intretinere si reparatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: ADIENT AUTOMOTIVE ROMANIA - sucursala Ploiesti
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 10.12.2020

    La ADIENT - lider în producția de scaune auto - te vei bucura de ritm și direcție într-o lume mereu în mișcare. Vei avea parte de un mediu de lucru sigur, în care te vei putea dezvolta trăind experiențe și interacționând cu oameni excepționali.

    Cerinte

    CERINTE:

    - minim studii medii in domeniul electric
    - calificare de electrician
    - cunostinte de mecanica fina si pneumatica - constituie avantaj
    - cunoasterea metodelor de mentenanta preventiva
    - capacitate de lucru conform documentatiei tehnologice
    - cunostinte minime de lb. engleza si PC

    ABILITATI NECESARE:

    - orientare spre obtinerea rezultatelor si incadrarea in standardele de calitate
    - dinamism si implicare activa in activitatea desfasurata

    Responsabilitati

    SARCINI SI RESPONSABILITATI

    • efectueaza reparatii si lucrari de mentenanta pentru echipamentele electrice si electromecanice ( masini de cusut, de taiat, etc)
    • efectueaza reparatii si lucrari de mentenanta pentru componentele electrice ale masinilor de cusut, de taiat, etc
    • efectueaza lucrari privind instalatia de ventilatie
    • efectueaza revizii ale ustensilelor si echipamentelor electrice
    • tine evidenta reparatiilor efectuate si a consumului de piese de schimb
    • realizeaza schimbari ale echipamentelor electrice
    • participa activ la imbunatatirea echipamentelor si a accesoriilor tehnice pentru masini conform cerintelor departamentului de Productie
    • realizeaza dispozitive/ accesorii pentru masini conform cerintelor departamentului de Productie
    • contribuie la realizarea scopurilor specifice si la indeplinirea treptata a politicii de calitate
    • respecta principiile ce privesc modificarile aparute in documentatia tehnica si tehnologica

    Alte informatii

    CE ITI OFERIM:

    • PACHET SALARIAL PESTE MEDIA PIETEI
    • PROGRAM DE LUCRU 8 ORE/ ZI IN TREI SCHIMBURI
    • TICHETE DE MASA (VALOARE TICHET 15 LEI/ZI)
    • SPOR PENTRU LUCRUL IN WEEKEND
    • PRIMA DE VARA SI DE IARNA
    • TRANSPORT GRATUIT PE RUTELE ADIENT
    • ECHIPAMENT DE PROTECTIE SI DE LUCRU
    • ASISTENTA MEDICALA GRATUITA LA SEDIUL FIRMEI
    • MEDIU DE LUCRU PROFESIONIST SI MULTINATIONAL

    Daca vrei sa iti desfasori activitatea intr-un mediu in care poti contribui pentru a gasi impreuna cele mai indraznete solutii si a gestiona proiecte la scara globala, te asteptam.

    Aplica fara CV
    Ploiesti, Timisoara,

    BUCURESTI, Ploiesti,

    Ilfov, Otopeni, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (4)