Magaziner

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Huf Romania active.

Vezi toate job-urile Magaziner active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Huf Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Arad
  • Actualizat la: 22.12.2020

    The first impression counts. Regarding a car, the experience begins when you hold the key in your hand, have contact with the door handle or contactlessly open it by gesture – in short: with products and solutions from Huf. As the leading specialist for secure car access and authorization, we have been the first point of contact for all automobile manufacturers for over 100 years.

    Cerinte

    • Studii medii
    • Posesor permis ISCIR
    • Ordonat, meticulos, bune abilitati de comunicare
    • Capabil de a munci in echipa
    • Domiciliul stabil in muncipiul Arad

    Responsabilitati

    • Verifica documentele de transport si expeditie in cazul primirilor de marfa
    • Verifica zilnic starea tehnica a stivuitorului, completeaza fisa de urmarire si, daca e cazul, solicita asistenta tehnica
    • Controleaza cantitatile specificate in documentele insotitoare cu cele sosite fizic si semnaleaza imediat orice discrepanta
    • Efectueaza receptiile de marfa utilizand sistemul ERP
    • Opereaza transferurile de marfa in magaziile specifice atat fizic, cat si in sistemul ERP
    • Aprovizioneaza liniile de asamblare cu materiale si ambalaje
    • Creeaza documentele si etichetele necesare expedierilor de produse finite utilizand sistemul ERP
    • Efectueaza fizic expeditiile de produse finite si ambalaje
    • Participa la realizarea inventarelor periodice
    • Implementeaza procedurile si politicile companiei in domeniul asigurarii calitatii

    Alte informatii

    Oferim :
    • Pachet salarial motivant, bazat pe competenta si evolutie profesionala
    • Condiţii de munca la standarde occidentale
    • Bonus de performanta si de prezenta
    • Tichete de masa si tichete cadou de sarbatori
    • Asigurare medicala privata, activitati sportive
    • Prima de vacanta
    • Transport asigurat

    Aplica fara CV
    Arad, Oradea,

    Arad, Timisoara, Titu,

    Aplica fara CV
    Arad,

    Vezi job-uri similare (4)