Operator asamblare componente electronice

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Huf Romania active.

Vezi toate job-urile Operator asamblare componente electronice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Huf Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Arad
  • Actualizat la: 22.12.2020

    The first impression counts. Regarding a car, the experience begins when you hold the key in your hand, have contact with the door handle or contactlessly open it by gesture – in short: with products and solutions from Huf. As the leading specialist for secure car access and authorization, we have been the first point of contact for all automobile manufacturers for over 100 years.

    Cerinte

    • Absolvent de studii medii
    • Persoana meticuloasa, indemantica, atenta la detalii, cu acuitate vizuala buna
    • Comunicativitate si abilitate de a munci in echipa
    • Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj
    • Disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi
    • Domiciliul stabil in municipiul Arad

    Responsabilitati

    • Asamblarea produselor în concordanţa cu instructiunea de lucru si in timpul normat acelei activitati
    • Asigurarea calitatii produselor asamblate
    • Intocmirea documentelor necesare la locul de munca

    Alte informatii

    Oferim :
    • Pachet salarial motivant, bazat pe competenta si evolutie profesionala
    • Condiţii de munca la standarde occidentale
    • Bonus de performanta si de prezenta
    • Tichete de masa si tichete cadou de sarbatori
    • Asigurare medicala privata, activitati sportive
    • Prima de vacanta
    • Transport asigurat

    Aplica fara CV
    Arad, Oradea,

    Vezi job-uri similare ()