Digital Marketing

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile StarTech Team active.

Vezi toate job-urile Digital Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: StarTech Team
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.12.2020
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Recrutam coleg de marketing si dezvoltare cu experienta in crearea si implemenatrea unor proiecte de crestere a business-ului.

    - cautam o persoana motivata si entuziasta cu exprienta de minim 5 ani in rol similar sau vanzari;
    - studii superioare;
    - abilitati excelente de persuasiune si negociere;
    - capacitate de planificare si organziare;
    - spirit antreprenorial si creativitate;
    - limba engleza - avansat.

    Responsabilitati

    Responsabil pentru coordonarea si gestionarea canalelor de promovare a imaginii companiei si activitatea de comunicare asociata (dezvoltarea si gestionarea furnizorilor, pregatirea activitatilor aferente ceremoniei de deschidere si a reuniunilor imobiliare);
    3.Dezvolta resursele media, determina influenta marcii companiei in piata;
    4.Colecteaza, analizeaza si evalueaza informatiile privind performanta marcii companiei si dinamica activitatii acesteia pe piata, stabileste si imbunatateste sistemul propriu si competitiv de evaluare a imaginii pentru a sprijini compania in adoptarea de decizii in acest sens;
    5.Responsabil pentru gestionarea strategiei de management si indrumarea in acest domeniu, precum si monitorizarea marcilor;
    6.Responsabil pentru activitatile aferente imaginii companiei si pentru punerea in aplicare a activitatilor operative;
    7.Responsabil pentru construirea echipei departamentului de gestionare a imaginii/marcii companiei si conducerea activitatii zilnice a acesteia;
    8.Responsabil pentru indeplinirea sarcinilor trasate de superiori la termen si cu o mare eficienta;
    9.Responsabil pentru formularea planului de dezvoltare a pietelor-tinta si pentru stabilirea politicilor de dezvoltare comerciala care sa satisfaca cerintele de construire a unei echipe si de dezvoltare a companiei;
    10.Conduce echipa pentru a efectua colectarea de resurse, sortarea agentilor si detinatorilor de franciza regionali, mentine contactul cu acestia, asigura desfasurarea activitatii departamentului in conformitate cu planul si stabileste o platforma de retea a agentilor si detinatorilor de franciza;
    11.Participa la negocierile comerciale, creeaza in mod activ oportunitati de afaceri in cooperare si promoveaza cooperarea cu clientii;
    12.Coordoneaza activitatile departamentului, rezolva toate tipurile de probleme cu celelalte departamente si partenerii de afaceri in timp util si asigura dezvoltarea companiei fara obstacole;
    13.Organizeaza deschiderea la resurse externe si stabileste cooperarea cu posibile canale, promoveaza integrarea resurselor si schimbul de resurse;
    14.Verifica planul de cooperare si contractele de cooperare, monitorizeaza costurile si riscurile, se asigura ca activitatea externa a departamentului este in acord cu standardele companiei si mentine imaginea companiei.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (123)