Pharmaceutical Sales Representative - premium brand supplements

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile QLT® Group România | Recrutare active.

Vezi toate job-urile Pharmaceutical Sales Representative - premium brand supplements active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: QLT® Group România | Recrutare
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.10.2020

    Compania este lider mondial in domeniul suplimentelor nutritive si promotor al conceptelor avansate de sanatate prin inovatie si wellness.

    Cerinte:
    - Experienta pe o pozitie similara in vanzare farmaceutica teren suplimente, OTC-uri, parafarmaceutice- minim 1-2 ani;
    - Studii de biochimie, farmacie, nutritie- reprezinta avantaj;
    - Excelente abilitati de negociere, prezentare si vanzare;
    - Persoana orientata spre indeplinirea obiectivelor de vanzare;
    - Carnet auto categoria B si disponibilitate la deplasari.

    Oferta:
    - Pachet salarial variabil 3500-4500 lei net in functie de realizarile lunare (fix + comision lunar variabil);
    - Contract de munca nedeterminat, norma intreaga;
    - Logistica necesara oferita de companie.

    Responsabilitati:
    - Indeplinirea obiectivelor lunare de vanzare si promovare;
    - Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu farmaciile de lant din zona alocata;
    - Sustinerea activitatilor specifice de marketing, vanzare, negocieri contractuale, indelinirea obiectivelor de vanzare lunare;
    - Vizite la clienti pe zona alocata din Bucuresti si ocazional limitrof;
    - Respectarea programului de lucru si al touring planului.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    4700 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (163)