Operator - Fabrica de Electronice Continental TSR

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Continental active.

Vezi toate job-urile Operator - Fabrica de Electronice Continental TSR active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Continental
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Arad
  • Lugoj
  • Timisoara
  • Actualizat la: 13.01.2021
    Remote work: On-site

    Fisa postului:

    * Asamblarea, testarea, verificarea componentelor electronice pentru industria automotive;
    * Respectarea instructiunilor de lucru;
    * Participarea si mentinerea curateniei la locul de munca;
    * Respectarea regulilor interne (ESD si 5S);

    Responsabilitati:

    * Minim 10 clase;
    * Disponibilitate de lucru tn schimburi si tn picioare;
    * Experienta de lucru tn productie de electronice reprezinta avantaj;
    * Indemanare, atentie si precizie tn desfasurarea activitatii;
    * Optional limba engleza.

    Beneficii:

    * Salariu de tncadrare 2700 RON
    * Tichete de masa;
    * Bonusuri lunare tn functie de performanta - maxim 30%;
    * Spor pentru ore de noapte si ore lucrate tn weekend - 25%;
    * Al treisprezecelea salariu;
    * Sansa de a lucra tntr-o echipa tanara si dinamica, cu echipamente si tehnologii performante;
    * Asigurare medicala privata de sanatate;
    * Transport asigurat pe raza orasului Timisoara.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Continental. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Continental >>

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (103)