Tehnician Debug - Manufacturing TSR

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Continental active.

Vezi toate job-urile Tehnician Debug - Manufacturing TSR active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Continental
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 03.12.2020
    Remote work: On-site

    Fisa postului:

    * Disponibilitate de lucra conform unui program tn schimburi;
    * Studii medii tehnice;
    * Interpretare scheme electronice, specificatii de test si de componente;
    * Experienta tn repararea defectelor de lipire (exces, insuficienta cositor);
    * Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
    * Cunostinte de operare a calculatorului. Reprezinta avantaj:
    * Cunoasterea standardelor de calitate IPC610, IPC7711/7721;
    * Cunosterea proceselor de productie.

    Responsabilitati:

    * Analizeaza produsele respinse la testele ICT/Functionale sau de inspectie vizuala automata si tnregistreaza rezultatele tn baza de date interna;
    * Asigura primul nivel de decizie tn cazul rebuturilor de productie;
    * Furnizeaza rapoarte, tn cazul defectelor de componente, catre departamentul de calitate.

    Beneficii:

    * Al treisprezecelea salariu;
    * Spor pentru orele de noapte si pentru cele din weekend;
    * Tichete de masa;
    * Posibilitati de dezvoltare proesionala;
    * Stabilitate;
    * Mediu de lucru la standarde internationale.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Continental. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Continental >>

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (18)