Assistent Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Assistent Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.12.2020
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Candidatul ideal:
    Experienta pe un post de assistent manager minim 1 an
    Capacitate organizatorica si de prioritizare
    Organizare eficienta a timpului
    Limba Engleza - nivel conversational
    Cunostinte avansate operare PC (Microsoft Office, Google Suite, etc)
    Persoana sociabila cu skilluri bune de comunicare
    Atentie la detalii, capacitate de gandire analitica si rapida
    Amabila si cu prezenta placuta

    Responsabilitati

    Organizare agenda manager
    Functii diverse legate de partea administrativa a companiei
    Monitorizare si organizare intalniri externe si interne
    Notite structurate intalniri
    Rapoarte

    Alte informatii

    Mediu de lucru placut si prietenos
    Posibilitate de avansare
    Cursuri de dezvoltare personala si profesionala
    Contract de munca (perioada nedeterminata)

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 5500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (27)