Buyer cu limba Italiana si Engleza

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile VEO Worldwide Services active.

Vezi toate job-urile Buyer cu limba Italiana si Engleza active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: VEO Worldwide Services
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 18.11.2020

    VEO Worldwide is a B2B services provider, based in Europe, with 16 years of activity. In 2006, when NOZ (the European clearance leader) started its expansion within Eastern Europe and Africa, VEO quickly fell in love with its vision and agile environment, always pushing things to discover more of this amazing business of clearance and responsible economy. Hence, we've added our own dynamic culture and mindset to everything we embraced from NOZ.
    We constantly search for solutions to help business owners capitalize on their unsold stocks (past collections, short expiry products, cancelled orders) and become efficient.
    With all of that, VEO is consolidating its brand based on engagement, transparency, solidarity, constant improvement and competence.

    Cerinte

    Cunosti limba italiana la un nivel avansat si ai cunostinte medii/ avansate de limba engleza?
    Ai experienta sau esti pasionat de domeniul comercial?
    Esti dornic/a sa ai o cariera in Comerțul Internațional B2B ?
    Ti-ar placea sa lucrezi intr-un mediu multicultural si dinamic ?
    Atunci hai in echipa noastra!

    Responsabilitati

    Identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti activi in zona alocata ;
    Negocierea condițiilor de cumpărare cu furnizorii (preț, cantitate, termen de plată, condiții transport) cu respectarea condițiilor impuse de către seful de produs;
    Urrmărirea procesului de achiziție;
    Participarea la conferințe, prezentări de firme, târguri de specialitate;

    Alte informatii

    Ce oferim ?

    Formare la nivelul companiei prin 4 saptamani de training si 8 saptamani de coaching, plus reale oportunități de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist ;
    Pachet salarial atractiv (salariu fix+ beneficii+ bonusuri de performanta) ;
    Program: L-V, 9 :30-18.00;

    Ce zici, te-am convins ? Aplica aici!

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Iasi, Pascani,

    Aplica fara CV
    Iasi,