Inginer Ofertare Instalatii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Humangest Group active.

Vezi toate job-urile Inginer Ofertare Instalatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.12.2020

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, o companie specializata in proiectarea si executia de instalatii termice-sanitare, cu un portofoliu bogat de proiecte de referinte, suntem in cautarea unui Inginer Ofertare Instalatii.

    • Absolvent studii superioare in domeniul Constructii
    • Experienta in ofertare instalatii pentru constructii (termice, sanitare, climatizare, ventilatii, stingere incendiu)
    • Cunostinte Ms Office, Windev, AutoCAD 2D, SICAP
    • Bune abilitati analitice, de planificare si prioritizare

    Responsabilitati

    • Analizeaza proiectul si concordanta acestuia cu listele de cantitati
    • Intocmeste cereri de oferta catre furnizori
    • Pastreaza legatura cu clientul din stadiul de ofertare pana la contractarea lucrarii
    • Intocmeste devizul oferta anexa la contractul de executie si il preda departamentului de executie pentru implementare
    • Verifica actualizarile trimise de autoritatea contractanta in SICAP
    • Incarca/descarca documente in SICAP
    • Pregateste documentatia tehnica si propunerea financiara

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    6000 - 9000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (140)