Inginer Calitate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Inginer Calitate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Customer support - Client service
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Buzau
  • Ramnicu Sarat
  • Actualizat la: 01.10.2020

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    Suntem in cautarea unor Ingineri calitate pentru una dintre cele mai cunoscute companii producatoare de sticla din Romania.

    Candidatul ideal ar trebui sa aiba:
    - Experienta in departamentul de calitate;
    - Cunostinte de metodologie Poka Yoke, Kaizen, FMEA, Lean, 8D;
    - Cunostinte medii de limba engleza;
    - Studii superioare in domeniul inginerie.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Gestionarea plangerilor de la clienți pentru produse de serie și garanție;
    - Urmarirea proceselor de serie și implementarea proiectelor pentru îmbunătățirea continuă;
    - Monitorizarea KPI-urilor procesului;
    - Evaluează rapoartele de inspecție inițiale ale eșantionului și documentele PPAP;
    - Evaluarea internă a reperelor neconforme și monitorizarea lor utilizand Pareto.

    Ce oferim:

    - salariu motivant;
    - tichete de masa;
    - bonusuri;
    - delegatii nationale si internationale.

    010920BLA

    Aplica fara CV
    Buzau,

    Aplica fara CV
    Buzau,

    Aplica fara CV
    Buzau,