REGIONAL MANAGER ZONA NORD - EST (Iasi, Botosani, Suceava, Bacau)

Angajator: G7 Romania
Domeniu:
  • Marketing
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 19.09.2020

    Formerly known as Grup Sapte, the communication agency with the largest number of face-to-face consumer interactions in Romania, we are now g7.
    The brand activation, business growth solutions, strategically and creatively led agency, with integrated capabilities & expertise.
    Having the quick reaction key of experience in field and sales marketing, we deliver relevant and down-to-earth brand strategy, communication planning and creative omnichannel executions.

    Cerinte

    - Jucator de echipa;
    - Capacitatea de a crea relatii bazate pe incredere si empatie;
    - Capacitatea de a comunica constructiv in situatii sociale diferite, abilitati de ascultare activa si consiliere, abilitatea de a media relatii interpersonale;
    - Time management;
    - Gandire analitica, creativa si inovativa;

    Responsabilitati

    - Propune si transmite la nivel de zona bugete;
    - Responsabil cu rezolvare autorizatiilor de acces pe diverse proiecte;
    - Realizeaza rework impreuna cu Managerul de Proiect pentru clarificari brief, centralizare bugete proiect, organizare debrief;
    - Responsabil pentru inductia echipelor privind modul de operare in platformele de lucru;
    - Alocari de timing in sistem pe diverse proiecte;
    - Asigura resursa necesara pentru implementarea proiectelor de pe zona;
    - Rezolva in timp util blocajele aparute in flow ul unui proiect;
    - Participare regionala la training-urile din partea clientilor;
    - Organizarea partii administrative pe fiecare proiect din regiune;