Marketing Assistant in Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Accace Romania active.

Vezi toate job-urile Marketing Assistant in Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Publicitate - Agentii publicitate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Relatii Publice active pe Hipo.ro

Angajator: Accace Romania
Domeniu:
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Relatii Publice
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.10.2020
    Scurta descriere a companiei

    CE OFERIM?

    O gama completa de servicii de consultanta si BPO multi-country.

    Punem accentul pe inovatie si exploram solutii BPO si de consultanta inteligente, care sa contribuie la succesul clientilor nostri. Expertiza, intelegerea profunda a afacerii clientului nostru, gandirea out-of-the-box si entuziasmul ne califica drept un partener de incredere pe toate planurile.

    DE CE SUNTEM DIFERITI?

    Solutii eficiente conduse de inovatie.

    Dezvoltam solutii IT pentru clientii nostri pentru a gestiona cat mai bine procesele de contabilitate, salarizare si resurse umane. De asemenea, avem experienta in livrarea de servicii multy-country, reducerea de costuri si economisirea timpului petrecut cu gestionarea unei retele de diferiti furnizori externi.

    Misiunea noastra este de a ne sprijini clientii, colegii si partenerii sa isi atinga visurile, lasand o amprenta pozitiva asupra lumii.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine:

    • Studii superioare in domeniu (marketing/PR/comunicare/brand management etc.) – finalizate sau in curs de finalizare
    • Limba engleza – nivel mediu/avansat
    • Interes pentru Social Media – focus pe creare de continut
    • Activitati de voluntariat sau internship-uri
    • Nice to have: cursuri sau certificari Google si/sau Adobe (foto/video/design), cunostinte WordPress
    • Creativitate, gandire out-of-the-box, atentie la detalii, atitudine pozitiva si proactiva

    Responsabilitati

    Ce presupune rolul tau:

    • Sa creezi continut pentru website-ul Accace Romania
    • Sa traduci diverse materiale
    • Sa administrezi paginile de Social Media
    • Sa oferi suport pentru organizarea evenimentelor
    • Sa oferi suport pentru implementarea planului anual de marketing

    Alte informatii

    Ce iti oferim in schimb:

    • Salariu motivant si bonus anual in functie de performanta
    • Tichete de masa
    • Abonament medical la o clinica privata cu renume
    • Locatie centrala si flexibilitatea programului de munca
    • Home office
    • Concediu de studiu platit
    • Zile extra de concediu de odihna
    • Curs de engleza, traininguri interne, sustinere financiara pentru diverse traininguri/conferinte externe
    • Ceai, cafea si fructe la birou
    • Abonament Bookster
    • Sansa de a te dezvolta si de a lucra alaturi de colegi prietenosi, cu un puternic background profesional
    • Organizam diverse evenimente interactive care ajuta la destinderea atmosferei si la intarirea spiritului de echipa. Urmareste pagina noastra de Facebook – Accace Careers Romania – si fii parte din #accacelife!

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (29)