Tehnician Service Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Arctic active.

Vezi toate job-urile Tehnician Service Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Arctic
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.10.2020
    Remote work: On-site

    Descrierea jobului

    • Instalarea, depanarea si intretinerea aparatelor de aer conditionat, aparatelor frigorifice, masinilor de spalat, a aparatelor de gatit de uz casnic si a altor produse din portofoliul companiei.
    • Urmarirea apelurilor alocate conform procedurilor de lucru si informarea sefului direct pentru orice neconformitate aparuta, in vederea aplicarii masurilor de corectie necesare.
    • Raspunde de calitatea depanarilor efectuate, intervenind conform procedurilor de lucru.
    • Asigura intretinerea si raspunde in mod direct de integritatea tuturor echipamentelor, sculelor si dispozitivelor de lucru din dotare.
    Candidatul ideal
    • Absolvent studii medii – profil tehnic
    • Orientare catre client, prin livrarea solutiilor adaptate nevoilor clientului
    • Rezistenta la efort fizic, indemanare si dexteritate
    • Abilitati de rezolvare a problemelor, cu o abordare constructiva a situatiilor de munca intampinate
    • Disponibilitate pentru deplasare in aria de responsabilitate desemnata.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Arctic. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Arctic >>