ECONOMIST

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Apa Nova Bucuresti active.

Vezi toate job-urile ECONOMIST active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Apa Nova Bucuresti
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.12.2021
    Scurta descriere a companiei

    Cine suntem noi?
    Parte a grupului internațional Veolia, Apa Nova București este liderul operatorilor de apă și canalizare din România. Din anul 2000 Apa Nova şi-a asumat responsabilitatea de a furniza servicii esențiale sigure pentru locuitorii Capitalei, având o abordare sustenabilă, tradusă local printr-un management responsabil și optimizat al resurselor naturale epuizabile, cum este apa. În cei peste 20 de ani de activitate, Apa Nova rămâne o companie solidă și flexibilă, răspunzând în timp real condițiilor actuale ale pieței, evoluției tehnologiei și imperativelor legislației românești, pentru a asigura servicii publice sigure și de înaltă calitate.

    Valori companie: responsabilitate| inovație| solidaritate| orientare către client| respect

    Apa Nova București, o companie Veolia, se angajează să susțină diversitatea și incluziunea la locul de muncă, acordând aceleași oportunități tuturor candidaturilor, fără discriminare.

    Cerinte

    Studii: superioare - profil economic
    Nivel experiența: 1-3 ani experiență în domeniul economic,
    Bune cunoștințe de utilizare a pachetului MSoffice și Google (GSheet, GDocs, GSlide)
    Abilități soft: comunicare, capacitatea de a lucra organizat cu termene limită, responsabilitate, atenție la detalii.

    Responsabilitati

    Efectuează activități de introducere în baza de date a documentelor financiar contabile,
    Efectuează verificări preliminare,
    Analizează informațiile financiar-contabile și participa la întocmirea raportărilor financiar-contabile periodice,
    Importă fișiere de încasări,
    Înregistrează manual încasări nealocate,
    Gestionează sumele încasate în avans,
    Gestionează sumele încasate în curs de clarificare,
    Întocmește fișe de restituiri către clienți din sume virate eronat și notele contabile aferente,
    Reconciliază încasări,
    Răspunde sesizărilor primite de la clienți referitoare la încasări,
    Asigură relația cu partenerii care încasează în numele companiei.

    Confidențialitatea aplicației tale și protecția datelor personale sunt importante atât pentru tine cât și pentru Apa Nova București. Înainte de a aplica pentru un post în Apa Nova, consultă Nota de informare privind prelucrarea datelor candidaților, disponibila pe site-ul Apa Nova București, secțiunea Cariere.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Apa Nova Bucuresti. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Apa Nova Bucuresti >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2700 - 3300 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (199)