Tehnician Service in Teren

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Tehnician Service in Teren active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.10.2020

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    Cerintele postului - Educatie, Experienta anterioara, Certificari:

    Diploma profesionala eliberata de o institutie tehnica relevanta;
    Permis de conducere valabil - cat. B;
    Nivel intermediar al limbii engleze - B1-B2;
    Experienta anterioara (min. 2 ani) in motoare Diesel;
    Abilitati bune de comunicare si orientare catre client;

    Job requirements - Education, Previous Experience, Certifications:

    Diploma issued by relevant technical institution;
    Available driver's license - cat. B;
    Intermediary level of English - B1 - B2; Previous working experience (min 2 years) on diesel engines;
    Good communication skills and a customer oriented attitude;

    Responsabilitati

    Responsabilitati principale:

    Executa lucrarile complexe de reparatii, inclusiv identificarea şi pregatirea uneltelor şi pieselor necesare;
    Dezasambleaza, curata si asamblează la loc motoarele şi / sau componentele acestora;
    Efectueaza lucrarile de intretinere preventiva pe baza evaluarii motoarelor; Ajuta tehnicienii mai experimentati la diagnoza si dezvoltarea planurilor de reparaţii asupra motoarelor în atelier si in teren;
    Menţine curatenia şi functionarea optima a instrumentelor si spatiului de lucru;

    Key responsibilities:

    Perform complex repair work, including identifying and preparing the necessary tools and parts;
    Disassemble, clean and reassemble the engines and/or their components;
    Performs preventive maintenance works based of engines evaluation;
    Helps more experienced technicians to diagnose and develop repair plans for engines in the workshop and in the field;
    Maintains the cleanliness and optimal operation of tools and workspace;

    Alte informatii

    Ce iti oferim?

    Pachet salarial motivant;
    Acces la cursuri de specializare;
    Pachet complet de beneficii;
    Oportunitati reale de dezvoltare profesionala;
    Un mediu de lucru profesionist;

    What we offer you?

    Competitive salary package;
    Access to specialisation courses;
    Complete benefits package;
    Career development opportunities;
    Professional working environment;

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (94)