Responsabil gestionare contracte

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teamland active.

Vezi toate job-urile Responsabil gestionare contracte active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Angajator: Teamland
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.09.2020

    Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoștințele noastre de specialitate și din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluții inovative pentru fiecare client.

    Echipa TeamLand este în masura să livreze servicii pe termen lung, asigurându-ți astfel un parteneriat sustenabil.
    Respectăm valorile clienților noștri și, în același timp, dovedim empatie față de cei pe care îi recrutăm, adăugând întotdeauna o vorbă bună la serviciile ireproșabile livrate.

    Suntem cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane, având flexibilitate antreprenorială si know-how–ul necesar, dobândit în anii de experiență ai echipei de recrutare și a specialiștilor în salarizare și administrare.

    Reducem eforturile administrative și de time management în ceea ce privesc procesele de recrutare, administrare și instruire a angajaților, oferind o gamă de servicii asigurate de personal de înaltă calificare în baza principiului Total Quality Management, astfel încât, raportul calitate – cost, să reprezinte un castig pentru dumneavoastră.

    Suntem specializați în funcție de industrie și răspundem mereu adecvat cerințelor specifice.

    Consultanța specializată și echipa dedicată, cu experiență relevantă pentru fiecare companie și specializată pe industrii, alături de companie de la semnare și pe tot parcursul derulării contractului/proiectului.

    Tratăm cu responsabilitate fiecare solicitare venită din partea fiecărui partener.

    Cerinte

    - Experienta minim 1 an in gestionarea contractelor de orice natura (peferabil active imobiliare);
    - Cunostinte privind contractele si documentatia specifice activelor imobiliare;
    - Experienta in relatia cu autoritatile publice cu privire la obtinerea diverselor autorizatii
    - Permis de conducere categoria B – reprezinta avantaj;
    - Bune abilitati de operare PC (pachetul MS Office);
    - Spirit analitic, riguros, cu atentie ridicata la detalii si cu initiativa;
    - Persoana foarte organizata, capabila de a se adapta unui ritm de lucru sustinut, sub presiunea unor termene limita;
    - Bune abilitati de comunicare si relationare.

    Responsabilitati

    - Intocmeste contractele de inchiriere ale imobilelor si urmareste valabilitatea acestora;
    - Intocmeste actele aditionale cu privire la orice modificari referitoare la aceste contracte;
    - Intocmeste, depune si urmareste dosarele pentru utilitati la punctele de lucru (conventii de consum cu asociatiile de proprietari/locatari, Radet, Electrica etc);
    - Mentine relatiile cu furnizorii de utilitati si anunta punctele de lucru despre programul si procedura dupa care se deruleaza contractele de utilitati;
    - Se implica in rezolvarea diverselor avarii aparute la punctele de lucru, contactand prestatorii de servicii specializate si urmarind finalizarea actiunilor de remediere;
    - Obtine autorizatiile de functionare pentru punctele de lucru;
    - Obtine certificate de urbanism si alte documente administrative emise de autoritatile publice;
    - Intocmeste dosarele cu diferite documente specifice departamentului Administrativ si necesare functionarii in conditii legale ale fiecarui punct de lucru, le trimite in locatia respectiva si actualizeaza aceste dosare ori de cate ori intervin modificari;
    - Contacteaza diversi prestatori de servicii (cadastru, arhitectura, constructii etc), urmareste semnarea contractelor de servicii si implementarea acestora, raportand constant sefului ierarhic superior stadiul derularii acestora.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (13)