Personal curatenie - Spital MedLife

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MedLife SA active.

Vezi toate job-urile Personal curatenie - Spital MedLife active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: MedLife SA
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.05.2023

    Sunt 26 de ani de când primii noștri pacienți au trecut pragul unei clinici MedLife. Sunt 26 de ani de când sănătatea a devenit pentru noi mai mult decât o profesie, o pasiune. Sunt milioane de pacienți care au apelat la noi în căutarea celor mai bune soluții la nevoile lor medicale, cu încrederea și siguranța că întâlnesc aici oameni capabili, profesioniști pasionați, medici experimentați, personal amabil și un zâmbet care să le șteargă orice urmă de neliniște de pe chip.

    Încrederea pacienților noștri este cea mai importantă resursă a activității noastre, de aceea, de la deschiderea primei noastre clinici, acum 26 de ani, nu am încetat să inovăm, să cunoaștem, să investim în medicii noștri și în echipamentele medicale și să fim prezenți cât mai aproape de pacienții noștri din întreaga țară.

    Cerinte

    Disponibilitate program Luni - Vineri
    Experienta in domeniu poate reprezenta un avantaj

    Responsabilitati

    Mentinerea curateniei in spitalele medicale.

    In weekend nu se lucreaza;

    Se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata.

    Salariu

    1800 - 2200 RON

    Beneficii

    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Brasov,

    Vezi job-uri similare (72)