Customer Advisor with Spanish

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Concentrix + Webhelp active.

Vezi toate job-urile Customer Advisor with Spanish active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Concentrix + Webhelp
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 20.09.2020

    We are a global community of passionate, fun-loving people who thrive on making a difference on behalf of the world's most exciting brands. We put our people at the center of everything we do, and we give them the resources to make the most of their time with us.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine:

    Să cunoști limba Spaniolă mediu spre avansat
    Să fii orientat către nevoile clientului și să te adaptezi ușor
    Să ai capacitate de analiză și atenție la detalii
    Să ai excelente abilităti de comunicare
    Să fii proactiv și bun un jucător de echipă

    Responsabilitati

    Ce vei face la Webhelp:

    Oferi suport prin telefon sau e-mail clienților și îi consiliezi în privința alegerilor pe care le pot face
    Asiști clienții în ceea ce privește livrarea din momentul în care pleaseaza comanda până când aceasta ajunge la destinație
    Gestionezi conturile clienților; contribui la rezolvarea sesizărilor acestora și propui soluții pentru solicitările lor
    Contribui la creșterea satisfacției clienților și la fidelizarea celor existenți

    Alte informatii

    Ce beneficii vei avea:

    Pachet salarial atractiv cu bonusuri și beneficii flexibile
    Program de muncă flexibil (inclusiv part-time) Luni – Duminica 8:30 – 5:30 AM (25% spor de noapte si de weekend)
    Un mediu de lucru tanăr, dinamic care îți va permite să înveți și să evoluezi pe plan profesional
    95% din promovările noastre sunt din intern
    Vei beneficia de traininguri care te vor ajuta să îți dezvolți mai bine orientarea spre client, abilitătile analitice și munca în echipă