INGINER TEXTILE - TEHNOLOG PRODUS

Vezi toate job-urile ADIENT AUTOMOTIVE ROMANIA - sucursala Ploiesti active.

Vezi toate job-urile INGINER TEXTILE - TEHNOLOG PRODUS active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: ADIENT AUTOMOTIVE ROMANIA - sucursala Ploiesti
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 09.10.2020

    La ADIENT - lider în producția de scaune auto - te vei bucura de ritm și direcție într-o lume mereu în mișcare. Vei avea parte de un mediu de lucru sigur, în care te vei putea dezvolta trăind experiențe și interacționând cu oameni excepționali.

    Cerinte

    Cerinte:
    - Diploma de licenta in domeniul TEHNIC
    - Cunostinte avansate de limba engleza
    - Cunostinte bune pachet MSOffice ( in special Excel ) si baze de date
    - Cunostinte legate de principiile ergonomice constituie avantaj

    Experienta de lucru in mediul industrial - constituie avantaj

    Abilitati necesare
    - Bune abilitati de comunicare si organizare
    - Capacitatea de a prioritiza
    - Abilitatea de a lucra cu termene limita si de a lua decizii
    - Initiativa si implicare
    - Flexibilitate
    - Creativitate
    - Lucru in echipa

    Responsabilitati

    Descriere job:

    Vei coordona proiecte noi, vei dezvolta documentatia de lucru
    Vei contribui la testarile din productie a huselor auto
    Vei imbunatati permanent procesul tehnologic de coasere in masinile de cusut inclusiv problemele ergonomice
    Vei contribui la evaluarea fezabilitatii de coasere a modelelor de husa auto
    Vei implementa noi modele de huse si modificarile corespunzatoare in productie
    Vei intocmi procesul tehnologic in colaborare cu inginerul tehnolog proces

    Alte informatii

    Ce îți oferim?

    Program de lucru zilnic;
    Pachet salarial peste media pieței
    Program specific de onboarding/training
    Tichete de masă (valoare tichet 15 lei pe zi)
    Al 13-lea salariu
    Prima de loialitate
    Prime de Paște și 8 Martie
    Abonament servicii medicale
    7Card (abonament pentru activități sportive și de relaxare)
    Bookster (abonament pentru lectură)
    Transport asigurat din Ploiești
    Oportunități de dezvoltare și promovare în carieră în cadrul companiei
    Mediu de lucru profesionist

    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    BUCURESTI, Otopeni, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (12)