Asistent Medical Generalist - Bucuresti, Timisoara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Medicover active.

Vezi toate job-urile Asistent Medical Generalist - Bucuresti, Timisoara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Medicover
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Timisoara
  • Actualizat la: 12.08.2020

    Suntem un angajator care pune accent pe evolutia continua, iar cresterea abilitatilor echipei noastre este unul din punctele cheie ale strategiei companiei. In prezent, o mare parte a managerilor de departamente sau de clinici sunt persoane care au crescut in cadrul Medicover de-a lungul timpului.

    Suntem o companie dinamica si ne dorim sa implementam viziunea noastra pe termen lung ce urmareste o dezvoltare sustenabila. Prin activitatile intreprinse urmarim imbunatatirea starii de sanatate a pacientilor nostri si educarea lor cu accentul pe preventie si un stil de viata sanatos.

    Cerinte

    Stii sa recoltezi, sa montezi branule sau sa aplici electrozi pentru EKG, sa monitorizezi functii vitale si sa administrezi tratamente? Iti place sa ai grija de oameni si sa oferi ajutor specializat intr-un mediu de lucru organizat? Ai gasit locul potrivit! Ne dorim in echipa noastra oameni pasionati de meseria lor, cu dorinta de a face bine celor din jur si cu respect pentru actul medical.

    Iata ce presupune acest rol in detaliu:
    - Efectuarea de consultatii, proceduri, tratamente la recomandarea medicului;
    - Participare la educatia medicala a pacientului;
    - Pregatire cabinetele medicale, instrumentarul si aparatura;
    - Asistarea medicului pe durata interventiilor si procedurilor medicale
    - Monitorizarea pacientilor;
    - Prelevarea probelor si produselor biologice;
    - Administrare medicamentatie, tratamente injectabile si vaccinari.

    Responsabilitati

    - Posibilitatea de a construi si dezvolta o cariera pe termen lung intr-o companie de traditie pe piata serviciilor medicale din Romania;
    - Oportunitatea de a desfasura activitatea la standarde internationale impreuna cu o echipa de profesionisti;
    - Programe de training;
    - Participarea la diferite congrese/conferinte medicale;
    - Dotari tehnice si echipamente de cea mai buna calitate;
    - Program de lucru flexibil-in ture;
    - Pachet complex de beneficii medicale.

    Alte informatii

    Ce putem oferi:

    - Programe de training specializate;
    - Program de lucru flexibil;
    - Pachet complex de beneficii medicale

    BUCURESTI, Alt oras, Popesti Leordeni,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (83)