LABORANT-mixturi asfaltice pentru IAȘI

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Nework active.

Vezi toate job-urile LABORANT-mixturi asfaltice pentru IAȘI active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Nework
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 10.07.2020
    Scurta descriere a companiei

    Nework este agentie de recrutare personal si head hunting.

    Clientii nostri sunt din Romania ,dar si din afara Romaniei: Germania,Austria si alte tari din Uniunea Europeana.

    Procesul de recrutare este corect,respectam cerintele clientului  si respectam cerintele si nevoile candidatului.Expertiza colegilor nostri cu peste 20 ani experienta in recrutare si head hunting, reusesc sa uneasca in final candidatul si clientul ,intr-un partneriat pe termen lung,care se numeste contract de munca, fie in Romania,fie in alta tara din Europa.

    Cerinte

    Cerinte:
    • Studii medii( minim)
    • Experienta de minim 3 ani pe mixturi asfaltice
    • Carnet de conducere, categoria B
    • Alte competente: atentie la detalii, indemanare, responsabilitate, flexibilitate, operativitate
    • Cunostinte operare calculator

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    • Efectueaza determinarile de laborator solicitate
    • Prelucreaza si raporteaza toate rezultatele inregistrate pe obiect,sau pe o perioada de timp..
    • Respecta procedurile de sistem si operationale in efectuarea determinarilor;
    • Completeaza rezultatele determinarilor in foile de lucru.
    • Analizeaza operativ rezultatele, sesizand sefului de laborator cazurile in care se impun masuri imediate de corectie.
    • Sesizeaza sefului de laborator orice neregula constatata in functionarea aparaturii, in vederea luarii masurilor urgente pentru remediere.
    • Aduce la cunostinta sefului de laborator orice abatere de la normele de calitate, constatate pe teren sau prin determinarile de laborator efectuate.
    • Raspunde de asigurarea efectuarii incercarilor in conditiile respectarii reglementarilor tehnice in vigoare si a procedurilor specifice aprobate.
    • Raspunde de intretinerea si deservirea aparaturii de laborator,conform instructiunilor.

    Alte informatii

    PACHET OFERIT:
    - salariu motivant
    - tichete de masa
    - se ofera cazare in Iasi, daca persoana este din alta regiune

    Atenție-se primesc candidați din toată țara, suntem interesați de persoane serioase și care să lucreze pe perioadă lungă la această companie.
    Va rugam sa trimiteți CV-ul, cu toate detaliile.
    Numai candidații selectionati vor fi contactati pentru procesul de recrutare.
    Aplicațiile vor fi strict confidențiale.

    Descrierea companiei:
    NEWORK Recruiting Germany este companie de recrutare , cu scopul de a recruta personal tehnic pentru clientii noștrii.Consultantii nostri au peste 20 ani experienta in recrutare interna si externa.

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi,

    Iasi, Job national

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Vezi job-uri similare (7)