Depune-ti CV-ul la Universul Juridic - Targul Virtual pentru Absolventi 2020

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Universul Juridic active.

Vezi toate job-urile Depune-ti CV-ul la Universul Juridic - Targul Virtual pentru Absolventi 2020 active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Angajator: Universul Juridic
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.07.2020

    Poziția pe care editura o ocupă în acest moment pe piața de carte juridică se datorează bazelor solide care au fost puse încă de la înființare: respect, seriozitate în relațiile cu colaboratorii noștri și dorința de a dezvolta în permanență editura.

    Cerinte

    Daca vrei sa ai parte de o dezvoltare accelerata intr-o companie de top, un mediu de lucru care sa iti permita sa devii cea mai buna versiune profesionala a ta, alatura-te echipei noastre.

    Responsabilitati

    De ce beneficii te poti bucura?

    - Echipa tanara si proactiva, pregatita pentru a te invata cat mai multe;
    - Mediu de lucru motivant si orientat catre dezvoltare personala si profesionala;
    - Oportunitati de avansare in cariera;
    - Evenimente in echipa, team-building-uri si petreceri anuale;
    - Oportunitatea de a-ti dezvolta o cariera in mediul juridic;
    - Tehnologie avansata ce te ajuta sa iti usurezi munca si sa iti cresti productivitatea;
    - Spatiu de lucru central, situat in imediata apropiere a mall-ului Afi Palace Cotroceni;
    - Fructe la birou saptamanal.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    3200 - 13000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (23)