Specialist suport business - per.determinata

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CEZ Romania Grup active.

Vezi toate job-urile Specialist suport business - per.determinata active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: CEZ Romania Grup
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.09.2020
    Scurta descriere a companiei

    Despre Grupul CEZ în România

    Grupul CEZ în România este reprezentat prin 8 companii – Distribuție Energie Oltenia, CEZ România, CEZ Vânzare, CEZ Trade, Tomis Team, MW Invest, Ovidiu Development şi TMK Hydroenergy Power.

    Grupul CEZ este prezent pe piaţa românească încă din anul 2005, odată cu preluarea companiei de distribuţie a energiei electrice Electrica Oltenia SA.

    Cerinte

    Absolvent promotia 2019-2020, licenta sau master în studii superioare tehnice sau economice (de preferat din domeniul Energetică, Electrotehnică, Instalații etc);
    Cunoștințe de operare MS Office;
    Cunoștințe limba engleză – nivel mediu;
    Abilități de comunicare, de planificare și organizare;
    Spirit întreprinzător, inițiativă, caracter dinamic, cooperant;

    Responsabilitati

    Asigura buna functionare a softului de facturare;
    Asigura participarea la licitatiile din domeniu;
    Asigura raportarea catre institutiile competente a activitatii de furnizare gaze naturale;
    Asigura suport activitatii de furnizare gaze naturale;

    Alte informatii

    Pachet salarial motivant;
    Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala;
    Mediu de lucru stimulativ intr-o echipa de specialisti.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (334)