Statistician - per.determinata

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CEZ Romania Grup active.

Vezi toate job-urile Statistician - per.determinata active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: CEZ Romania Grup
Domeniu:
  • Inginerie
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 29.09.2020
    Scurta descriere a companiei

    Despre Grupul CEZ în România

    Grupul CEZ în România este reprezentat prin 8 companii – Distribuție Energie Oltenia, CEZ România, CEZ Vânzare, CEZ Trade, Tomis Team, MW Invest, Ovidiu Development şi TMK Hydroenergy Power.

    Grupul CEZ este prezent pe piaţa românească încă din anul 2005, odată cu preluarea companiei de distribuţie a energiei electrice Electrica Oltenia SA.

    Cerinte

    Studii superioare sau masterand, profil economic si/sau tehnic;
    Cunoștințe de operare PC, MS Office;
    Capacitatea de a se concentra pe mai multe sarcini in același timp;
    Capacitatea de a respecta termenele limită;
    Atenție la detalii;
    Capacitatea de a răspunde rapid la solicitări;
    Adaptare rapidă la mediu nou;
    Abilitatea de a asimila cu ușurință informații noi;
    Abilități de dialog și comunicare;
    Abilitate de analiză şi evaluare;

    Responsabilitati

    Participă la crearea bazei de date necesare funcționării aplicațiilor de prognoză ;
    Participă la procesarea și centralizarea datelor de consum de energie electrică aferente
    clienților CEZ Vanzare;
    Asigură pregătirea documentațiilor necesare participării la licitațiile organizate pe piață la disponibil - BRM, în sistemul electronic de achiziții publice ( SEAP ) și la selecțiile
    de oferte organizate de consumatori;
    Asigură participarea la licitațiile organizate pe piață la disponibil – BRM și în sistemul electronic de achiziții publice (SEAP) ;

    Alte informatii

    SE OFERĂ:

    Pachet salarial motivant;
    Posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes într-o companie multinațională;
    Mediu de lucru stimulativ într-o echipă de specialiști.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Craiova, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    Craiova,

    Aplica fara CV
    Craiova,

    Vezi job-uri similare (4)